MASZ PYTANIE? DZWOŃ +48 662 601 101 facebook twitter youtube google+

marka Jabees

Jabees


Marka Jabees to topowy azjatycki producent o ugruntowanej pozycji na rynku. Jego wyroby wyróżniają się wysokim stosunkiem jakości do ceny produktu. Skok popularności słuchawek tego producenta przypadł na ostatnie lata i od tego też momentu jest to jedna z najpopularniejszych marek w swoim segmencie.

marka Jabees

Jabees, to zarejestrowany znak towarowy firmy FreeTek International Co., Ltd, specjalizującej się w produktach R & D i produkcji urządzeń przenośnych od 2004 roku. Narodziny Jabees zostały zainspirowane przekonaniem o prawie przyciągania uwagi: pozytywna myśl przynosi pozytywny wynik, miłość Przyciąga miłość.

Marka Jabees koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów od słuchawek sportowych, osobistych wzmacniaczy słuchu po bezprzewodowe zestawy słuchawkowe i głośniki bluetooth. Marka nieustannie koncentruje się na rozwijaniu najlepszych urządzeń do odsłuchu, tak aby użytkownicy mogli usłyszeć dźwięki najwyższej jakości. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.jabees.com.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
E-mail:

 

Akceptujemy płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

copyright © 2011-2018 by STILTRON - Wszelkie prawa zastrzeżone | Power by Ligo Poland
Oprogramowanie dostarczył Shoper

{nocache:27dd7252f5593b4cffd45b6534540078#0}
Sklep internetowy Shoper.pl