MASZ PYTANIE? DZWOŃ +48 662 601 101 facebook twitter youtube google+

Informacje o firmie

Stiltron to marka, która powstała w wyniku nawiązania współpracy z największymi producentami elektroniki użytkowej na świecie. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do osób dla których jakość wykonania, nowoczesność, oraz niezawodność to sprawa priorytetowa.

Stiltron

to również ludzie, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której proponujemy najnowsze rozwiązania technologicznie w dziedzinie.

Dlaczygo My ?

Kupując u nas masz pewność, że kupujesz produkty oryginalne i pochodzące z leganego źródła. Na wszystkie sprzedawane nasze towary udzielamy gwarancji i wystawiamy dowód zakupu. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług i rzetelność. Patrzymy w przyszłość na nowe trendy, by móc reagować na potrzeby naszych klientów. Wyróżnia nas otwartość na nowe możliwości i nowoczesne podejście do biznesu.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
E-mail:

 

Akceptujemy płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

copyright © 2011-2018 by STILTRON - Wszelkie prawa zastrzeżone | Power by Ligo Poland
Oprogramowanie dostarczył Shoper

{nocache:27dd7252f5593b4cffd45b6534540078#0}
Sklep internetowy Shoper.pl