MASZ PYTANIE? DZWOŃ +48 662 601 101 facebook twitter youtube google+

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Transport

Współpracujemy z największymi firmami specjalizującymi się w dostawach towarów. Każdy wysyłany towar jest odpowiednio przygotowywany i skontrolowany przed wysyłką co przekłada się na bezpieczeństwo dostaw. Firmy takie jak GLS czy Poczta Polska zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.

Szyfrowane połączenie SSL

Nasz sklep jest objęty szyfrowanym połączeniem SSL, dzięki temu informacje wysyłane przez twój komputer zostaną najpierw zaszyfrowane, tak żeby nie mogły się dostać niepowołane ręce. Sklep posiada aktywny Certyfikat AlphaSSL CA - G2 wystawiony i zweryfikowany przez GlobalSign.

Serwery

Sklep pracuje na niezawodnych serwerach znakomitej firmy home.pl posiadającej wieloletnie doświadczenie w zakresie dostarczania usług hostingowych co gwarantuje naszym Klientom dostep do naszych zasobów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Profesjonalne zabezpiecznie baz danych

Nie czujesz się pewnie podając swoje dane osobowe? Nam możesz zaufać. Twoje dane powierzamy wyspecjalizowanej firmie, która dba o ich ochronę. Swoich pracowników natomiast szkolimy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji.

Przejrzysta i wiarygodna polityka prywatności

Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych Użytkowników jest poszanowanie ich prywatności. Sprawdź jak dbamy o Twoją prywatność w dziale Polityka prywatności.

Przejrzysty system gwarancji

Bezpieczeństwo to także dobrze zorganizowany i przejrzysty system gwarancji. Właśnie dlatego dopilnowaliśmy, aby każdy produkt dostępny w ofercie new7smoke.pl posiadał szczegółową informację o zakresie i warunkach gwarancji. Na naszych stronach internetowych umieściliśmy także jasny i klarowny proces zwrotów i reklamacji, tak by był on jak najłatwiejszy do zrealizowania.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
E-mail:

 

Akceptujemy płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

copyright © 2011-2018 by STILTRON - Wszelkie prawa zastrzeżone | Power by Ligo Poland
Oprogramowanie dostarczył Shoper

{nocache:27dd7252f5593b4cffd45b6534540078#0}
Sklep internetowy Shoper.pl